HDF-R15-113L011
NorComp
636-HDF-R15-113L011
HDF-R15-113L011
メーカ:
詳細:
D-Sub 高密度コネクタ 15 pin R/A solder M flash 4-40 int thrd
ECADモデル:
在庫: 23
在庫:
23 すぐに出荷可能
製品属性 属性値 属性の選択
NorComp
製品カテゴリー: D-Sub 高密度コネクタ
RoHS:
REACH - SVHC:
15 Position
3 Row
Male
Solder Tail
Right Angle
Gold
3 A
HDF
IP67
Tray
接点材質: Brass
組立国: Not Available
拡散国: Not Available
原産国: TW
フィルター付き: Unfiltered
絶縁: Insulated
絶縁材: Polybutylene Terephthalate (PBT)
最高動作温度: + 85 C
最低動作温度: - 25 C
取り付け様式: Panel
間隔: 2.54 mm
製品タイプ: High Density D-Sub Connectors
シェルの素材: Steel
外板: Tin
工場パックの数量: 63
サブカテゴリ: D-Sub Connectors
トレードネーム: NANOOK
製品が見つかりました:
類似製品を表示するには、チェックボックスを1つ以上選択します
選択した属性: 0
JPHTS:
CAHTS:
USHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
NANOOK IP67 HDF High-Density D-Sub Connectors
NorComp NANOOK HDF High-Density D-Sub Connectors are offered in 15 to 62 positions with a contact rating of 3A. These IP67, flanged, waterproof connectors provide an all-inclusive solution for a wide range of applications. The D-sub connectors are available in solder cup, vertical solder tail, and right-angle solder tail contact terminations. Typical applications for NorComp NANOOK HDF High-Density D-Sub Connectors include industrial control systems, telecommunication equipment, and computer technology.