9HT10-32.768KBZF-T
TXC Corporation
717-9HT1032.768KBZFT
9HT10-32.768KBZF-T
メーカ:
詳細:
クリスタル 32.768KHz 50ppm 12.5pF
工場リードタイム:
2 週間 表示されている時間を超える工場生産予定時間。
EST関税:
パッケージング:
数量 ユニット価格
合計 額
カットテープ/ MouseReel™
製品属性 属性値 属性の選択
TXC Corporation
製品カテゴリー: クリスタル
RoHS:
32.768 kHz
12.5 pF
20 PPM
3.2 mm x 1.5 mm
- 40 C
+ 85 C
SMD/SMT
70 kOhms
0.5 uW
3.2 mm
1.5 mm
0.75 mm
9HT10
Reel
Cut Tape
MouseReel
組立国: Not Available
拡散国: Not Available
原産国: JP
取り付け様式: SMD/SMT
製品タイプ: Crystals
サブカテゴリ: Crystals
単位重量: 16 mg
製品が見つかりました:
類似製品を表示するには、チェックボックスを1つ以上選択します
この機能はJavaScriptを有効にすることが必要です。
JPHTS:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
9HTxx Quartz Crystals
TXC 9HTxx Series Quartz Crystals are available in a ceramic surface mount package and are RoHS compliant/Pb free. Ideal for mobile phone, notebook, and DSC applications, these crystals from TXC measure 2x1.2x0.6mm and have a nominal frequency of 32.768KHz, operating temperature range of -40° to +85°C, typical load capacity of 12.5pF, frequency tolerance of ±20ppm at 25°C, and an equivalent series resistance (ESR) of 90KΩ max.