MLPS682M063EB0C
Knowles / Illinois Capacitor
598-MLPS682M063EB0C
MLPS682M063EB0C
メーカ:
詳細:
アルミ電解コンデンサ - ラジアルリード 6800UF 63V 20% SOLE SOURCE
ECADモデル:
在庫状況
在庫:
0
この製品は入荷待ちとして購入することができます。
取寄中:
39
予想2026/07/22
工場リードタイム:
15
週間 表示されている時間を超える工場生産予定時間。
EST関税:
この製品は配送無料
数量 ユニット価格
合計 額
類似製品
製品属性 属性値 属性の選択
Cornell Dubilier / Knowles
製品カテゴリー: アルミ電解コンデンサ - ラジアルリード
RoHS: N
6800 uF
63 VDC
3 in
1 mm
Flat Pack Electrolytic Capacitors
10000 Hour
20 %
2.75 A
53 mOhms
- 55 C
+ 105 C
Straight
0.6 in
1.8 in
Radial
MLPS
Bulk
組立国: Not Available
拡散国: Not Available
原産国: US
製品タイプ: Electrolytic Capacitors
工場パックの数量: 8
サブカテゴリ: Capacitors
製品が見つかりました:
類似製品を表示するには、チェックボックスを1つ以上選択します
この機能はJavaScriptを有効にすることが必要です。
JPHTS:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
KRHTS:
TARIC:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Flatpack Aluminum Electrolytic Capacitors
Cornell Dubilier (CDE) Flatpack Aluminum Electrolytic Capacitors offer ultra-long life cycles with hermetically or near-hermetically sealed cases. The flat form factor enables these capacitors to be inserted into tight spots, easily cooled, and ganged for compact, high bulk storage. CDE flatpack capacitors are offered in a wide capacitance range of 110µF to 47,000µF with ±20% typical tolerance. The CDE Flatpack aluminum electrolytic capacitors can also withstand more than 80,000 feet altitude.