R2F-12.0-RED
Bivar
749-R2F-12.0-RED
R2F-12.0-RED
メーカ:
詳細:
LED ライトパイプ ORCAdapt Flex 2mm 5.1mm FL LENS 12" RD
ECADモデル:
在庫状況
在庫:
在庫なし
工場リードタイム:
14 週間 工場生産予定時間。
製品属性 属性値 属性の選択
BIVAR
製品カテゴリー: LED ライトパイプ
RoHS:
Flexible Light Pipes with LEDs
Red
Panel Mount, PCB Mount
Vertical
Round Lens, Flat Face
304.8 mm
Fiber Optic
Bulk
組立国: Not Available
拡散国: Not Available
原産国: CN
寸法: 4.2 mm
製品タイプ: LED Light Pipes
工場パックの数量: 100
サブカテゴリ: LED Indication
Vf - 順電圧(Forward Voltage): 5 V
製品が見つかりました:
類似製品を表示するには、チェックボックスを1つ以上選択します
選択した属性: 0
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
ORCAdapt Light Pipe System
The BIVAR ORCAdapt Light Pipe System connects an ORCA LED to a light pipe system to route light from a PCB to an area of indication. The BIVAR ORCAdapt Light Pipe System supports the new BIVAR ORCA Super Flux LEDs and brings together ORCA LEDs with the current BIVAR 1MM and new 2MM Flexible Light Pipe System. These ORCA adapters feature 30 degree viewing angles for optimized light output and support single, bi-color, and tri-color Super Flux LEDs.